Firmamız Miles Kids olarak 2008 yılında kurulan 12 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile çocuk giyim sektöründe hizmet vermektedir. Yeni ve farklı pazar arayışı Mayıs 2019’da My Rawen markasının doğmasını sağlamıştır.Bununla birlikte www.myrawen.com  e-ticaret sitesi hizmete sunulmuştur.

Firmamız 0-14 yaş çocukların ve bebeklerin keşfedilmiş ihtiyaçlarına ışık tutarak; değerli çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanan, estetik tasarımlarıyla dikkat çeken kaliteli ürünler imal etmeyi ve uygun fiyat politikasıyla tüketiciye kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan firmamız; çözüm odaklı, güler yüzlü ve dinamik ekibiyle uluslararası bir marka olmayı ilke edinmiş ve daha ilk kuruluş yılındaki heyecanıyla kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

Myrawen.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Myrawen.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Sevgilerimizle