DEĞİŞİM GENEL ŞARTLARI

Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, size teslim edildiği şekilde orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır. Ürün tarafımıza ulaştığında herhangi bir hasar tespit edilirse ürün size tekrar gönderilir ve değiştirme işlemi iptal edilir.

Satın alınan ürünlerin değişimi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması için ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Ürünü teslim aldığınıza dair imza attığınız andan itibaren kargo firmasının görevini başarıyla tamamladığı kabul edilir. Bu durumda ürüne kargo tarafından zarar verildiği gerekçesi ile yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir.

DEĞİŞİM İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?

Değiştirmek istediğiniz ürünü aynı modelin, stoklarımızda olması kaydıyla, farklı bir rengiyle, numarasıyla veya yine stoklarımızda olan farklı bir modelle olarak değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünü adresinize teslim edildikten sonraki 14 gün içinde anlaşmalı kargo şirketimiz olan Mng Kargo ile ürünün FATURASI ile birlikte kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.  Değiştirmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir. Değişim şartlarına uygun olmayan, fatura ile birlikte gönderilmeyen veya 14 gün içinde kargoya teslim edilmeyen ürünler için değişim işlemi yapılamamaktadır.

Talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse, stoklarımızda bulunan ürünlerden herhangi biri ile değişim yapabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünün ve paketinin hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü ve siparişinizle birlikte gelen  faturanızı ürün ile beraber Mng Kargo ile aşağıdaki adrese kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek gönderebilirsiniz.

Myrawen.com Adresi: Merkez Mah.Ziya Paşa Cad. No:40/A Güngören / İSTANBUL

Ürününüz tarafımıza ulaştığında yukarıda belirtilen değişim şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.

a. Uygun olmaması durumunda ürün size kargo ile geri gönderilir. Kargo ücreti tarafınızdan ödenir. 

b. Uygun olması durumunda ise değiştirmek istediğiniz ürün satın aldığınız üründen daha düşük fiyatlı ise fark tutarı, bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere size hediye çeki olarak gönderilir. Tam tersi durumda, yani satın aldığınız üründen daha pahalı bir ürünle değiştirmek isterseniz fark tutarı size email ile bildirilir. Fark tutarı sadece banka havalesi ile aşağıda belirtilen banka hesap numarasına ödenebilmektedir. Ödeme yaptıktan sonra 0530 679 32 94 nolu telefona Whatsapp ile bilgi verebilirsiniz.

Banka Bilgileri (Havale/EFT için):

Banka Adı: Halkbank

Alıcı Adı:  Yusuf İslam KARAKÖSE     

Şube: Bayrampaşa

Şube Kodu:9762

Hesap No: 09002533

IBAN: TR55 0001 2009 7620 0009 0025 33